10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

פוריות

פוריות

היריון הוא תהליך מופלא, של יצירת חיים חדשים, והכמיהה לילד היא אחד מהרגשות החזקים ביותר שנשים חוות בחייהן. היא נובעת מצורך ראשוני וטבעי שמתורגם למשאת נפש של ממש: לחבוק ילד משלי ולממש את האימהות שבי.

בעשרים שנות התמחותי ברפואה סינית גינקולוגית, פגשתי בנשים רבות שהתקשו להרות וללדת. הן הגיעו אלי כשהן חוות תחושות קשות של ריקנות, עצב גדול, תסכול, ייאוש עד כדי פגיעה בדימוי העצמי שלהן, ואני ליוויתי אותן ותמכתי בהן מתוך הזדהות עמוקה עם כאבן, שכן גם אני התמודדתי בעבר עם קושי להרות, וחוויתי את אותן תחושות כל חודש מחדש, כשימים של ציפייה והתרגשות הסתיימו שוב במפח נפש. (על הסיפור האישי שלי תוכלו לקרוא על כך כאן).

החוויה האישית שעברתי היא זו שהביאה אותי לבחור להתמחות בטיפולי פוריות בגישה הסינית, ואת המסקנות מתהליך ההתנסות והלמידה האישיים שלי אני מיישמת בהצלחה על מטופלות רבות עם בעיות פריון שונות. אני יכולה לעודד ולומר לנשים שנמצאות בהתמודדות הזו, כי לרפואה הסינית יש הרבה מה להציע, והיופי הוא שניתן לשלב שיטת טיפול זו עם שיטת הטיפול הרפואית הקונבנציונאלית, בכדי להביא לתוצאות מהירות יותר ולשיעורי הצלחה גבוהים, כפי שאף מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מוכיחים.

אני מטפלת ומלווה נשים שנמצאות בטיפולי IVF והזרעות, ואני עובדת בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בגינקולוגיה בארץ, ביניהם ד”ר שי אליצור – מנהל היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי אסותא בתל-אביב, ועם רבים אחרים.

כיום אני יכולה לספר לכן מתוך ניסיוני הקליני כמטפלת ברפואה סינית, וגם בהסתמך על הספרות המקצועית ומידע מחקרי מודרני, שדיקור וצמחי מרפא יכולים לסייע:

  • ליצירת השפעה מאזנת הורמונלית (לצמחי מרפא שונים יש השפעה מאזנת על רמות ההורמונים אסטרוגן, פרוגסטרון, טסטוסטרון, פרולקטין, הורמוני בלוטת התריס ועוד)
  • לשיפור איכות הביציות
  • לעיבוי רירית הרחם
  • “לחיזוק” הרחם ולהשתרשות הביצית המופרית
  • להגברת זרימת הדם לאברי הרבייה
  • ליצירת השפעה נוגדת דלקת באברי האגן
  • לאיחוי רקמת צלקת (לכך יש חשיבות באנדומיטריוזיס למשל)
  • להפחתת מתחים ולהשראת תחושת רוגע
  • להפחתת תופעות הלוואי של טיפולים הורמונליים (גלי חום, גודש בחזה, נפיחות בטנית, כאבי ראש, בחילות ומצבי רוח משתנים)

אם את מתמודדת עם בעיות פריון, את מוזמנת ליצור עמי קשר דרך האתר,  דרך המייל שלי: [email protected] או בטלפון: 054-4611683 לקביעת פגישת טיפול אישית ומקצועית, להתייעצות, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

שלך,
מור

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור