10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

נשירת שיער אחרי לידה

שיער דליל - יומן החלמה טל

נשירת שיער אחרי לידה היא תופעה שכיחה ומוכרת.  תופעה זו נובעת מכך שיותר זקיקי שיער נמצאים בשלב הצמיחה הפעילה בתקופת ההריון. 

עם סיום ההריון והשינוי במצב ההורמונלי, זקיקים אלו עוברים חזרה לשלב המנוחה, דבר המתבטא לעיתים בנשירת יתר. 

תופעה של נשירת שיער לאחר לידה והריון היא לרוב זמנית: צפיפות השיער חוזרת ברוב המקרים לתיקנה תוך 1 עד 6 חודשים מיום הלידה.  על מנת להפחית את נשירת השיער לאחר הלידה ככל האפשר, יש לנהוג בו בעדינות מרובה.

נשירת שיער אחרי לידה יכולה להיות כל-כך אינטנסיבית, שהאישה תאבד חלק ניכר משיערה.  נשירת שיער שנמשכת יותר מידי זמן אמורה להדאיג ולהדליק נורה אדומה. 

אם עברו 7 חודשים מהלידה, ונשירת השיער נמשכת, או אם נצפית הידללות קיצונית בכמות השיער ועוביו, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי בנושא. 

אם לפני ההריון שיער האישה היה שמנוני, בזמן ההריון בהשפעת הורמונים, המופרשים בזמן ההריון, שיער נהייה שמנוני עוד יותר.  תופעה זו חולפת מעצמה לאחר הלידה ולא אמורה להדאיג.

סובלת מנשירת שיער אחרי לידה? הרפואה הסינית מציעה פיתרון טבעי ואפקטיבי!

אם את מזדהה עם סיפור נשירת השיער אחרי לידה, אני רוצה להציע לך פתרון ייחודי, טבעי ויעיל שפיתחתי במשך שנים לטיפול בנשירת שיער אצל נשים

רפואה סינית עם דגש על נשים הינה תחום התמחותי עם ניסיון של 17 שנה.  אני מתמחה בטיפול בנשים בבעיות הנובעות מחוסר איזון הורמונלי שאחד מהביטויים הבולטים שלו הוא אובדן שיער ודלילות שיער. 

נשירת שיער אצל נשים רחוקה מלהיות בעיה נדירה אבל היא כואבת כפי שאת בוודאי מרגישה.  אם השיער שלך החל לנשור פתאום לאחר לידה ואת אולי חווה שינויים הורמונליים נוספים אני כאן כדי לעזור לך.

אני מציעה לך שיטת ריפוי טבעית של רפואה סינית המשלבת צמחי מרפא יחודיים הגורמים להפסקת נשירת השיער תוך חודש מתחילת הטיפול ולחידוש הצמיחה תוך ארבעה חודשים.\

שאלות ותשובות

מתי מתחילה נשירה אחרי לידה?

כ-2-3 חודשים לאחר הלידה ובתום תקופת ההריון שבה צמיחת שיער מוגברת כתוצאה מתהליכים הורמונליים צפוייה להתרחש בהדרגתיות תופעת דילול ואף נשירת שיער בשל כניסת הזקיקים למצב מנוחה (טלוגן) בשל ירידה של ההורמונים הנשיים (אסטרוגן).
זהו מצב שיכול להשתנות אך בכל מקרה השינויים ההורמונליים יכולים לעורר את הנשירה.
יש דרכים שבאמצעותם ניתן להתמודד בהצלחה, לצמצם ולמנוע את הנשירה ולכן אל תשאלי מתי מתחילה נשירה אחרי לידה ותחכי שתופיע נשירה.
אני ממליצה לקבל ייעוץ עוד לפני הלידה על מנת להתכונן לקראת השינויים השונים שמעוררים נשירת שיער אחרי לידה.

כמה זמן נמשכת נשירה אחרי לידה?

נשירת שיער לאחר לידה היא הדרגתית ויכולה להגיע לשיא כ-3-4 חודשים לאחר הלידה אך היא יכולה להשתנות מאדם לאדם.
התהליך הטבעי של צמיחה מחודשת יכול להיות ארוך ולהימשך גם 12 חודשים.
כמו כן ראוי לציין כי גורמים כמו גנטיקה, מצב בריאות כללית תנודות של המערכת ההורמונליות יכולים להשפיע באופן משמעותי על משך הזמן וכן חומרת נשירת שיער לאחר הלידה.
לקבלת ייעוץ על התמודדות עם נשירת שיער אחרי לידה התקשרי: 054-4611683.

איך להפסיק נשירה אחרי הלידה?

יש מגוון אפשרויות איך להפסיק נשירה אחרי לידה אולם יש להתאים את התהליך באופן אישי בעיקר על מנת לשלול מצב של אלופציה בלתי מאובחנת.
באופן כללי בלבד התשובה על איך להפסיק נשירה אחרי לידה תכלול:
• הקפדה על תזונה מותאמת אישית (ניתן לקבל ייעוץ).
• צמצום שימוש במייבשים ו/או החלקות שיער.
• עיסוי קרקפת עם ביוטין לשיער או שמן קיק (לפי המלצת גורם מקצועי).
• נטילת צמחי מרפא ייעודיים לבריאות השיער בהתאמה אישית (לפי בדיקות דם) על פי ייעוץ בלבד.
על אף כי נשירה לאחר לידה יכולה להיות מצב זמני מומלץ להגיע לייעוץ מקצועי על מנת להימנע ממצב של התארכות התהליך ו/או הפיכתו למצב כרוני.

נשירה אחרי לידה מה עושים?

כפי שהוסבר נשירה אחרי לידה היא תופעה שאינה בהכרח מעידה על מצב בריאותי לקוי אולם יש כיום מגוון אפשרויות להתמודד עם התופעה.
ניתן לקצר ואף למנוע נשירת שיער אחרי לידה ובכל מקרה להקל ולקצר את תהליך ההחלמה וחזרה לצמיחה בריאה של השיער.

אם את מזהה נשירה אחרי לידה מה עושים דבר ראשון?

אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ: 054-4611683, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

את מוזמנת ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי [email protected] או בטלפון 054-4611683 לקביעת פגישת טיפול אישית ומקצועית, להתייעצות, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

שלך,
מור

המוצרים שלי

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור