10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

טיפול מזותרפיה לשיער

טיפול מזותרפיה לשיער

מזותרפיה נשירת שיער הוא טיפול טבעי ייחודי להפסקת נשירה, עידוד צפיפות שיער, חיזוק וחידוש צמיחה באזורי התקרחות

תהליך טיפול מזותרפיה לשיער בקליניקה מתמקד ביצירת התנאים האופטימליים לזירוז פעילות של זקיקי השיער לצד עוררות זקיקי שיער רדומים

טיפול מזותרפיה לשיער מתבצע בטכניקת מזותרפיה טבעית הכוללת פעולות דקירה באמצעות מכשיר ייעודי שבו מחטים זעירות ועדינות מאוד.

באמצעות מכשיר ייעודי לטיפול מזותרפיה לשיער, המחטים חודרות את שכבת העור העליונה אל השכבה בה מצויים זקיקי השיער ויוצרות פגיעה שטחית מבוקרת ומכוונת באזור בו אנו מעוניינים לחדש ו/או לחזק את גדילת השיער.

הפגיע המבוקרת ברקמות התת עוריות מעוררות תהליך תגובה פיזיולוגית טבעית של הפניית משאבי החלמה המזרזים התחדשות תאית, הגברת החיוניות, עוררות של זקיקי שיער רדומים וזירוז פעולת זקיקי השיער פעילים.

מור אפריאט – מטפלת מוסמכת בכירה ברפואה סינית בעלת ניסיון של מעל 20 שנה מתמחה בטיפול מזותרפיה נשירת שיער.

לפרטים נוספים על טיפול מזותרפיה שיער התקשרו: 054-461-1683, או מלאו את טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

טיפול מזותרפיה נשירת שיער

במפגש טיפול מזותרפיה נשירת שיער טבעי, עט מזותרפיה ובו מחטים דקיקות וזעירות מאפשר לחדור את שכבת העור החיצונית באופן מדויק מבלי לפגוע ברקמות פנימיות יותר של העור באזור בו אנו רוצים לעורר צמיחת שיער ולחזק את הקיים.

אנו למעשה יוצרים פגיעות מבוקרות בכל אזור התקרחות או שיעור בו אנו מטפלים ובכך מכניסים באופן טבעי את המערכת הפיזיולוגית לנקוט בפעולות תגובה טבעיות.

פגיעות יזומות ומבוקרות אלה מעוררת זרימת דם ואספקת חמצן מוגברת כתגובה פיזיולוגית טבעית לאזור בו מטפלים לצורך התמודדות עם הפגיעה ועל מנת לעודד החלמה טבעית.

טיפול מזותרפיה לנשירת שיער היא דרך יעילה לזירוז והגברת הזנת חמצן וחומרים נוספים ישירות אל מיקומם של זקיקי השיער במוקד בו אנו מטפלים וככ לזרז במקום את חילוף החומרים, צמיחת תאים חדשים.

התוצר של פעולה זאת היא עידוד צמיחה מוגברת של שיער קיים וכן בנוסף הטיפול גורם לזקיקים המצויים בשלב של תרדמת להתעורר לפעילות ולעבור למצב התחדשות וצמיחה פעילה כחלק מתהליך ההחלמה הטבעי.

כאשר יש יותר זקיקים במצב פעיל, השיער החדש שצומח הוא שיער בריא יותר, חזק יותר, עבה ויפה יותר.

טיפול מזותרפיה לשיער

למי מיועד טיפול מזותרפיה לשיער ובאיזה מצבים

טיפול מזותרפיה נשירת שיער מתאים למעשה לכל מי אשר חש שהשיער שלו אינו בריא, החל בשיער “שבור”, נשירת שיער מוגזמת, שיער דליל וחלש, ועד חווית התקרחות מקומית מוקדמת או טבעית.

כמו כן טיפול מזותרפיה לנשירת שיער מיועד לאנשים החווים מצבים קליניים שונים הקשורים לנשירת שיער ובריאות השיער.

איכות שיער ירודה: אנשים עם איכות שיער ירודה, כולל בעיות כמו שיער “שביר”, יבש או פגום, יפיקו מטיפול מזותרפיה שיפור כללי של מרקם השיער, החוזק והבריאות הכללית שלו.

מזותרפיה כטיפול מונע: אנשים מסוימים עם היסטוריה משפחתית של נשירת שיער או סימנים מוקדמים של דילול שיער נהנים מטיפול מזותרפיה לשיער כאמצעי מניעתי לשמירה על שיער בריא. טיפול שיכול לעכב ולדחות את תחילת נשירת השיער הטבעית.

טיפול תמיכה לאחר השתלת שיער: טיפול מזותרפיה לשיער יכול לשמש כטיפול לאחר ניתוח כדי לתמוך בהצלחת ניתוח השתלת שיער על ידי שיפור סיכויי הישרדות השתל מחד ואף גירוי צמיחת זקיקי שיער חדש.

מזותרפיה הוא טיפול המומלץ בדרך כלל גם עבור המצבים והתרחישים הקליניים הבאים:

התקרחות אנדרוגנטית (Androgenetic alopecia): מזותרפיה משמשת לעתים קרובות לטיפול בהתקרחות אנדרוגנטית שמקורה בהפרעה גנטית הנגרמת עקב תגובה מוגזמת לאנדרוגנים.

זאת היא הסיבה השכיחה ביותר לנשירת שיער אצל נשים וגברים כאחד.

מצב זה מאופיין בתהליך דילול שיער הדרגתי ודפוסי התקרחות, במיוחד באזורים הקדמיים (מפרצים, מעל המצח) וכתר הקרקפת.

במצב קליני זה טיפול מזותרפיה לשיער נועד לעורר זקיקי שיער, לקדם צמיחת שיער מחדש ואף להאט את התקדמות ההתקרחות.

דילול והתמעטות שיער מפוזר: כאשר חווים דילול שיער מפוזר, כתוצאה מנשירת שיער המתרחשת באופן אחיד על פני כל הקרקפת, טיפול מזותרפיה יכול לעזור לשפר משמעותית את צפיפות השיער הכללית, עוביו ובריאותו של השיער.

אלופציה אראטה: במצב הקליני של התקרחות אראטה (אלופציה), מזותרפיה עוזרת לעורר צמיחת שיער מחודשת באזורים הפגועים.

התקרחות טלוגן אפלוביום (Telogen Effluvium): ניתן להשתמש בטיפול מזותרפיה לנשירת שיער להתמודדות עם התקרחות טלוגן אפלוביום.
מצב התקרחות זה מאופיין בנשירת שיער זמנית עקב גורמים כמו מתח, מחלה, לידה או חוסרים תזונתיים.
טיפול מזותרפיה במקרים אלו נועדו לזרז את התאוששות צמיחת השיער במהלך ואחרי שלב השפל של ההתקרחות.

מדוע מזותרפיה לשיער הוא אחד הטיפולים הפופולריים ביותר להתמודדות עם התקרחות

טיפול מזותרפיה לשיער צבר פופולריות מכמה סיבות משמעותיות וכיום טיפול זה הפך לאחד מהטיפולים המועדפים עבור אנשים המבקשים לטפל בבעיות של נשירת שיער, התקרחות, אלופציה ועוד

גישה לא כירורגית: טיפול מזותרפיה לשיער הוא הליך לא כירורגי ניתוחי, מה שאומר שהוא אינו כרוך בטכניקות פולשניות כמו ניתוח השתלת שיער.
אנשים רבים מעדיפים טיפולים לא כירורגיים בגלל צמצום בזמן ההחלמה והצורך בהשבתה מפעילות היומיום, לצד תופעות כאב מינימליות וסיכון נמוך יותר משמעותית לסיבוכים.

טיפול מזותרפיה יעיל עבור בעיות שיער שונות: מזותרפיה יכולה לשמש לטיפול במצבי התקרחות או דילול שיער שונים, כולל התקרחות אנדרוגנית (התקרחות גברית ונשית), אלופציה אראטה (נשירת שיער חלקית) וטלוגן פלוויום (נשירת שיער זמנית).
טיפול מזותרפיה לשיער הוא רב תכליתי וניתן להתאים אותו לטיפול בבעיות שיער ספציפיות.

טיפול מזותרפיה לשיער ממריץ את צמיחת השיער: תהליך הטיפול בטכנולוגית מזותרפיה לשיער כולל הטמעת בשכבת הדרמה שילוב של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וגורמי גדילה המזינים את זקיקי השיער ומעודדים צמיחת שיער.
התוצאה יכולה להיות עידוד צמיחה חדשה, עיבוי שיער, ושיער חזק יותר ובריא יותר.

טיפול מזותרפיה דורש זמן השבתה מינימלי: מפגשי טיפול מזותרפיה הם קצרים יחסית, הם מתקיימים בקליניקה ואינם דורשים שבירה משמעותית של שגרת היום הרגילה.
(כיום ניתן לבצע טיפולי ביניים לתמיכה בבית בעזרת My.Pen)

גורמים נוספים שהופכים את הטיפול במזותרפיה לפופולריים

טיפולים מותאמים אישית: טיפולי מזותרפיה לשיער ניתנים להתאמה אישית מדויקת. ניתן להתאים את תהליך הטיפול הספציפי, מיקום ותדירות ההזרקות לצרכיו הייחודיים של המטופל ומצב השיער.

שיפור בריאות הקרקפת: מזותרפיה לא רק מגרה ומעודדת את צמיחת השיער אלא גם משפרת את הבריאות הכללית של עור הקרקפת. קרקפת בריאה חיונית לשמירה על שיער חזק ותוסס.

תופעות לוואי מינימליות: כאשר תהליך המזותרפיה לנשירת שיער מתבצע במיומנות על ידי גורם מקצועי באמצעות מכשיר ייעודי, הופעה של תופעות לוואי היא מינימלית ובדרך כלל חולפת במהירות.

תוצאות הדרגתיות וטבעיות: טיפול מזותרפיה לשיער בדרך כלל מניב תוצאות הדרגתיות ואיטיות.
במקרים רבים אנשים מעדיפים קצב שינוי ושיפור עדין וטבעי בצמיחת השיער. תהליך יסודי והדרגתי זה מונע שינויים פתאומיים הקשורים לשיקום שיער כירורגי (השתלת שיער).

התאמת הטיפול לסוגי שיער שונים: טיפול מזותרפיה לשיער מתאים בדרך כלל לסוגי שיער ומרקמים שונים.
הטיפול מתאים להתמודדות עם התקרחות נשית וגם התקרחות גברית ולסוגי נשירת שיער שונים.

לפרטים נוספים על טיפול מזותרפיה שיער התקשרו: 054-461-1683, או מלאו את טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

מהי מזותרפיה נשירת שיער?

מזותרפיה נשירת שיער היא הליך לא ניתוחי הכולל הזרקת תערובת של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו עם חומרים מזרזי גדילה אל שכבת הביניים של עור הקרקפת כדי לעורר, להמריץ את צמיחת השיער ולשפר את בריאות השיער.

איך מזותרפיה לנשירת שיער עובדת?

מכשיר מזותרפיה בעל מחטים זעירות מזינות ומחדשות את זקיקי השיער, מגבירות את זרימת הדם לקרקפת, מה שתורם ומזרז את צמיחת השיער.
טיפול זה יכול גם להתמודד ולהפחית את התופעות וההשפעות של מצבים הורמונליים שאחראים על נשירת שיער.

למי מתאים טיפול מזותרפיה נשירת שיער?

הטיפול מתאים כמעט לכל אחד ובמיוחד לאנשים עם התקרחות אנדרוגנטית (התקרחות גברית ונשית), התקרחות אראטה או במצב של דילול שיער ואף במצבי התקרחות מורכבים יותר.

האם טיפול מזותרפיה לשיער כואב?

רוב המטופלים מדווחים על אי נוחות מינימלית במהלך מזותרפיה נשירת שיער. הטיפול מתבצעה על ידי מכשיר ייעודי עם מחטים דקות וזעירות מאוד, וכל אי נוחות היא בדרך כלל קלה וקצרת מועד.

כמה פגישות נדרשות לתוצאות אפקטיביות?

בעת טיפולים בקליניקה מספר הפגישות הנדרש משתנה בהתאם למצבו ותגובתו של האדם לטיפול.
בדרך כלל, מומלצת סדרה של מפגשים בהפרש של כמה שבועות זה מזה, ולאחר מכן פגישות תחזוקה לפי הצורך.
כיום ניתן לעבור טיפול עצמי משלים בבית בעזרת המכשיר הייעודי My.Pen לאחר פגישות הטיפול בקליניקה.

כמה זמן לוקח לראות תוצאות בטיפול מזותרפיה נשירת שיער?

התוצאות הן הדרגתיות ושונות ממטופל למטופל. המטופלים עשויים להתחיל להבחין בשיפורים בעובי השיער ובמרקם לאחר מספר טיפולים.
לעיתים זה יכול לקחת כמה חודשים עד להופעת שינויים משמעותיים.

האם ניתן לשלב מזותרפיה עם טיפולי נשירת שיער אחרים?

כן, ניתן להשתמש במזותרפיה בשילוב עם טיפולי נשירת שיער נוספים לתוצאות משופרות.

לפרטים נוספים על טיפול מזותרפיה שיער התקשרו: 054-461-1683, או מלאו את טופס צור קשר ואחזור אליכם בהקדם.

המוצרים שלי

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור