10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

גיל המעבר

רירית הרחם הדקה – תזונה באמצעות ויטמין E

אצל רוב הנשים, גיל המעבר מתקשר לתופעות פחות סימפטיות, כגון סוף תקופת הפוריות ושלל שינויים פיזיולוגיים שאליהם מתלווים תסמינים מעיקים. אולם אישית, אני דווקא דוגלת בגישה של הרפואה הסינית המסורתית, שרואה בגיל המעבר מעין “אביב שני”, שמייצג תהליך של שינוי ולבלוב – תקופה בה את יכולה לפעול וליישם את כל מה שחווית, התנסית, למדת והפנמת במהלך חייך, והיא קורית במקביל לתהליך שהגוף עצמו עובר – מעין “ארגון מחדש” של תפקודו. כדי להפיק את המרב מהשינוי, אני מעודדת כל אישה לראות בכך הזדמנות לקחת חלק בתהליך בו היא עצמה תוכל ליצור את הגוף הבריא לו היא זקוקה במחצית השנייה של חייה.

ידוע כי נשים סיניות ויפניות כמעט שאינן סובלות מתסמיני גיל המעבר. אילו שכן, פונות לרוב לטיפול המסורתי, שמטרתו לאזן אנרגטית את אותם איברים ומסלולי אנרגיה שיצאו מאיזון ויוצרים תחושה של “חום עודף” בגוף. כמו כן, על פי הגישה הסינית קיים קשר ישיר בין המערכת ההורמונלית הנשית לבין התפקוד הנפשי-רגשי של האישה – ואספקט זה גם הוא מקבל התייחסות טיפולית.

הדיקור הסיני מסייע להפחית משמעותית את הסימפטומים הלא נעימים מהן נשים בגיל המעבר נוטות לסבול – גם את הקשים ביותר, כגון גלי חום והזעות, דופק מהיר, הפרעות שינה, עצבנות או רגישות יתר, חוסר אנרגיה ועייפות, כאבי ראש, עלייה במשקל, יובש נרתיקי ועוד. שיפור עוד יותר גדול מושג כשמשלבים את הדיקור עם נטילת תמציות צמחי מרפא, ויש גם מחקרים מדעיים שנעשו בשנים האחרונות שתומכים ביעילות של פרוטוקול טיפולי זה.

היופי בטיפול הסיני הוא בכך שהוא תומך בפעולה הטבעית של הגוף הנשי באופן עדין ובטוח, הוא אינו מבוסס על הורמונים אנושיים או נגזרות שלהם, ולכן הוא לא  משתלט על תהליך ההורמונלי הטבעי (על צמחי מרפא ואיך הם תורמים לטיפול בתופעות גיל המעבר תוכלי לקרוא בהרחבה כאן). בנוסף לדיקור ולצמחי מרפא, כל מטופלת מקבלת ממני המלצות תזונתיות בגישה הסינית, הכוללות מאכלים עם ערך תזונתי גבוה בעלי אנרגיה מקררת, שיכולים להקל על התסמינים, והסבר על מזונות בעלי אנרגיה מחממת אותם מומלץ להסיר מהתפריט. טיפול משולב ומקיף זה, מהווה מענה אפקטיבי ומהיר יחסית להקלה על תופעות גיל המעבר ולהכנת הגוף לתקופה החדשה שבפתח.

אם גם את מתמודדת עם תופעות גיל המעבר, אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר  דרך האתר,  דרך המייל שלי: [email protected] או בטלפון: 054-4611683 לקביעת פגישת טיפול אישית ומקצועית, להתייעצות, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

שלך,
מור

 

 

המוצרים שלי

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור