10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

דיקור סיני לנשירת שיער

טיפול שורש

את התמחותי בבעיות שיער התחלתי לפני מעל לשני עשורים כמטפלת ברפואה סינית במרכז לבריאות השיער והקרקפת, שם נחשפתי, טיפלתי ועזרתי לעשרות רבות של נשים וגברים בגילאים צעירים ומבוגרים, שהתמודדו עם בעיות שיער מורכבות מאוד. דרכם הבנתי את הכאב הרגשי הגדול, את הפגיעה העמוקה בדימוי העצמי, את תחושת התסכול וחוסר האונים, את הרצון להסתיר ולהסתתר ואפילו את הדיכאון – ונוכחתי לדעת עד כמה בעיות שיער הן הרבה מעבר לעניין אסתטי.

את כל הידע והניסיון הקליני הרב שצברתי, אני מיישמת בעשורים האחרונים בקליניקה הפרטית שלי, בה אני פוגשת דרך קבע נשים, גברים, ילדים ואפילו תינוקות (!) שמתמודדים עם בעיות שיער קשות מאוד, שכוללות נשירת שיער מפושטת ודלדול מאסיבי של השיער, ומקרים של אלופציה אראטה – בהם מטופל או מטופלת פשוט מתעוררים יום בהיר אחד למציאות מבעיתה ממש – של התקרחות פתאומית של שיער הקרקפת, ולעיתים גם של שיער הפנים והגוף.

בעוד שהסיבות לבעיות שיער מורכבות אלו הן רבות ומגוונות, מניסיוני הן מהוות רק סימפטום של מצב בריאותי פיזי או נפשי, בין שהוא ממוקד או מערכתי. במילים אחרות, מדובר באיתות של הגוף על יציאתו מאיזון כללי, והאבחון שאני עורכת מתבסס גם על שיטות סיניות קלאסיות וגם על בדיקות דם – במטרה לזהות את הגורמים לכך, ולהתאים במדויק את הטיפול. אני מתמקדת באיזון רב-מערכתי באמצעות דיקור סיני, נטילת פורמולות צמחי מרפא אותן פיתחתי לאחר עבודה קלינית רבת שנים, והנחיות תזונתיות מותאמות אישית (בהתאם לאבחנה הרפואית והסינית).

עם השנים נוכחתי לראות כי שילוב טיפולי זה, כשהוא מבוסס על אבחון מדויק, מוכיח את עצמו שוב ושוב במקרים רבים, וכבר לאחר מספר שבועות נפסקת נשירת השיער, מתחילה צמיחה מחודשת וניכר שיפור משמעותי באיכות השערה, בעובייה ובצפיפות הכללית של השיער – גם במקרים של אלופציה אראטה!

אתם יכולים להיכנס ולקרוא בהרחבה על דרך הטיפול שלי בנשירת שיער ובאלופציה וגם את סיפורי ההחלמה של מטופלי.

וכמובן, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי [email protected] או
בטלפון 054-4611683 לקביעת פגישת טיפול אישית ומקצועית, להתייעצות, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

שלכם,
מור

המוצרים שלי

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור