10% הנחה על כל האתר + משלוח חינם מעל 399 ₪

Search
Close this search box.

קונדילומות – מבוא

קונדילומות - מבוא

הסטטיסטיקה אומרת, שכ- 80% מהגברים והנשים הפעילים מינית ידבקו בנגיף הפפילומה האנושי (HPV) במהלך חייהם. אמנם אצל רוב הנדבקים הזיהום יחלוף מאליו, אך הדבקה בזנים מסוימים של הנגיף עלולה להתבטא במחלת המין השכיחה והמדבקת מאוד- שנקראת קונדילומה. היא מתבטאת ביבלות מגרדות ומציקות באברי המין בעלות המראה האופייני שמזכיר כרובית. ואם לא די בכך, קיימים זנים מסוימים של הנגיף שהדבקה בהם עלולה להיות מסוכנת ולגרום להופעת נגעים טרום סרטניים, שבהמשך עשויים להפוך לסרטניים.

במהלך השנים פגשתי בנשים וגברים רבים שהגיעו אלי לטיפול בגישה הסינית בקונדילומות. הם שיתפו אותי בפגיעה הגדולה שהם חוו באיכות החיים, בתחושת הפחד מהדבקה של בני זוגם, בהתמודדות עם חשש מאוד גדול מפני דחייה, וגם בהימנעות הממושכת ממגע מיני וחוסר החשק המיני שלבסוף התפתח. הם סיפרו לי שגם כשהיבלות כבר נעלמות – תחושת האימה מפני הדבקה חוזרת לא ממש עוזבת.

כמטפלת סינית, אני יכולה להגיד שטיפול מוצלח בקונדילומות  תלוי בסופו של דבר ביכולת החיסונית של הגוף לפעול ביעילות כנגד הנגיף וגם למנוע זיהום חוזר. התגובה הטבעית של מערכת החיסון שונה מאדם לאדם. היא יכולה להיות מהירה ויעילה, או איטית ולא מספקת. כמובן שגם מתח נפשי ומצב רוח ירוד מתמשכים יכולים להחליש את מערכת החיסון ולהשפיע על יעילות התגובה. המטרה בטיפול בגישת הרפואה הסינית היא לתמוך במערכת החיסון באמצעות דיקור וצמחי מרפא כדי שהיא תפעל ביעילות כנגד הנגיף. בנוסף, אני גם משתמשת בצמחים שרפואת הצמחים מגדירה כאנטי-ויראליים, ואחד מצמחי המפתח שאני מרבה להשתמש בו הוא הת’וייה (Thuja (occidentalis, שגם נחקר בהקשר של פעילותו האנטי-ויראלית (תוכלו לקרוא על כך בהרחבה כאן). אך מה שהופך את השימוש בת’וייה ליעיל באמת, הוא השילוב שלו עם צמחי מרפא נוספים שפועלים יחד איתו בסינרגיה. מניסיון של הרבה מאוד שנים, אני יכולה לומר שהטיפול בקונדילומות בגישת הרפואה המסורתית, באמצעות דיקור ותמציות צמחי מרפא בלקיחה פנימית ובשימוש חיצוני, הוא אפקטיבי מאוד.

אם אתם רוצים לטפל בקונדילומות באופן מקיף ויעיל על ידי רפואה סינית, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך האתר, דרך המייל שלי [email protected] או בטלפון 054-4611683 לקביעת פגישת טיפול אישית ומקצועית, להתייעצות, או פשוט לשיחת תמיכה והכוונה.

שלכם,
מור

המוצרים שלי

נגישות
Search
דברו איתי
דברו עם מור
איך אפשר לעזור